„Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan." Ewangelia według św. Łukasza 2, 1-14

Czas radości i wesela nastał w "Kolorowej Szkole" Niepublicznej Szkole w Ostrołęce, gdzie 21 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne. Wszyscy zebrani, zaproszeni goście, wśród których byli:

• Pani Agnieszka Stolarow rzeczniczka prasowa oraz menedżer ds. komunikacji, marketingu i wizerunku Stora Enso Poland S.A,
  • Pani Magdalena Jaworowska przewodnicząca Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Stora Enso Poland. Przewodnicząca komisji Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej Rady Miasta Ostrołęki.
  • Pan Edward Górecki - radny Rady Miasta Ostrołęki, były dyrektor Kuratorium Oświaty w Ostrołęce i Zespołu Szkół Nr 1 oraz trener siatkarski.
  • Pan Radosław Szewczyk Dj, właściciel oraz nauczyciel w Szkole Muzyki GAMA
  • Dyrektor placówki pani Grażyna Ciszkowska,
  • Pani Małgorzata Szafrańska prezes Stowarzyszenia „Dajmy razem szansę”,
  • podopieczni, rodzice oraz kadra.

Uroczystość rozpoczęła się wspólnym kolędowaniem, przy dźwiękach gitary i dzwoneczków poprowadzonym przez pana Radosława Szewczyka. Następnie odbyło się czytanie Ewangelii, łamanie opłatkiem i wspólne składanie życzeń. podczas którego wypowiedzianych zostało wiele miłych słów i pięknych życzeń. Wielu zebranych nie kryło swojego wzruszenia i emocji.

Po wspólnych życzeniach podopieczni placówki otrzymali wspaniałe upominki ufundowane przez Firmę Stora Enso Poland S.A, która juz kolejny rok nie zapomniała o uczniach "Kolorowej Szkoły" N.Sz.P i N. G i przez ręce pani Agnieszki Stolarow oraz Magdaleny Jaworowskiej przekazała wspomniane podarunki.

Spotkanie zakończyło się wspólnym słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Agnieszka Nadrowska
Barbara Ewa Dudzińska