Uczniowie „Kolorowej Szkoły” Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Ostrołęce przenieśli się w czasie do lat 50,60 i 70 za sprawą Zabawy Andrzejkowej.

Wszyscy uczestnicy zabawy stanęli na wysokości zadania
i przygotowali wspaniałe stroje z tamtych lat. Na parkiecie królowały: jaskrawe kolory, kolorowe ubrania, motywy kwiatów, spodnie dzwony, ciemne okulary oraz etniczne koszule. U pań widoczna była preferencja w kierunku grochów, a także wszelkich akcentów z charakterystycznymi kropkami.

Zabawę rozpoczęto powitaniem uczestników, którzy z dumą prezentowali swoje stroje. Następnie czas umiliły wspólne zabawy i tańce w rytm muzyki z lat ubiegłych, które przygotowały: p. Mariola Ruszczyk oraz p. Agnieszka Nadrowska. Dobrej zabawie nie było końca! Przeprowadzone spotkanie umilił również znakomity występ „Dj Adamusa”, w którego wcielił się nasz gimnazjalista Adam - znający najlepsze nurty muzyczne oraz klimat stylu disco.

Kolejną atrakcją Zabawy Andrzejkowej był konkurs MINI TALENT SHOW, na którym wszyscy uczniowie, pod kierunkiem swoich wychowawców oraz opiekunów, zaprezentowali przygotowane wcześniej układy muzyczno – rytmiczne. Jak się okazało uczestnicy zabawy, wspaniale zaprezentowali swoje talenty. Wiele emocji i radości wzbudził również pan Michał, który podzielił się swoim talentem muzycznym i zagrał na bębnie.

Występy oraz zmagania oceniało wspaniałe oraz wymagające jury w składzie: P. Beata Odzijewicz – kierownik administracyjno - gospodarczy oraz P. Marta Dumała – logopeda, które swoim okiem dostrzegły najdrobniejsze zmagania i wysiłek naszych podopiecznych.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz przytulne upominki ufundowane przez Stowarzyszenie „Dajmy razem szansę” – informują nauczycielki p. Agnieszka Nadrowska i p. Mariola Ruszczyk.